wtorek, 26/9/2023 | 4:45 CEST
You are here:  / Blog / To tylko jedna z wielu opcji

To tylko jedna z wielu opcji

post by related

related post

Moja branża jest dość specyficzna, nie prowadzę dużej firmy, by posiadać odpowiednie zaplecze finansowe, a takie bardzo często jest potrzebne, choćby na wpłacenie

Poznaj opinie młodych przedsiębiorców o kredycie dla firm

wadium czy zakup materiałów budowlanych. Dlatego zdarzyło mi się kilka razy skorzystać z oferty pożyczki bezzwrotnej w Idea Bank i choć ostrzegano mnie przed konsekwencjami, to dotychczas takich nie poniosłem. Bardzo poważnie traktuje wszelkie zobowiązania, dlatego tego typu produkty finansowe, nigdy nie schodzą u mnie na dalszy plan, jeśli jestem dłużnikiem, to wiem, że muszę oddać pieniądze w wyznaczonym terminie. Pewnie największe pretensję, do tego typu usług oferowanych dla firm, posiadają wszyscy ci, którzy nieumiejętnie ją wykorzystali, samo pozyskanie pieniędzy, nie jest wcale takie trudne, lecz trzeba tak nimi obracać, by na tym jeszcze zarobić. Kredyt to nie darmowa zapomoga, której nie musimy oddać, tutaj należy pamiętać, że podmiot który nam go udziela, również liczy na zysk, co jest chyba najbardziej zrozumiałe. Uważam zatem, że jeżeli ktoś przestrzega pewnych zasad współpracy z podmiotami finansowymi, to jedynie na tym korzysta, takie jest moje zdanie.

Kredyty dla firm, dobra opcja na sam początek

Anna Nawrocka /Muszelki

Poznaj opinie młodych przedsiębiorców o kredycie dla firm:
Ostatnio wiele się mówi, na temat pozyskiwania środków finansowych na rozkręcenie swojego własnego interesu, niestety nie wszystkie informację są rzetelne. Rozumiem ludzi, którzy wypowiadają się o produktach finansowych, posiadając odpowiednią wiedzę na ten temat. Jednak jeśli ktoś mi mówi, że kredyt na start w FM Bank, nie jest dobrym sposobem na pozyskanie kapitału, to zastanawiam się na czym opiera swoją teorię. Z takiej formy pomocy, skorzystało i korzysta dalej wielu przedsiębiorców, oczywiście, że jest to pewne zobowiązanie, jednak decydując się na prowadzenie własnej firmy, musimy się liczyć z odpowiedzialnością jaka na nas w tym momencie spada. Dlatego, coraz więcej podmiotów, nie tylko na samym starcie, ale także w momencie zaistnienia potrzeby, na środki finansowe, niezbędne w danej chwili, do obracania nimi, decyduje się je pozyskać. Jest to jedna z najłatwiejszych form, pozyskania ich, oczywiście tylko w sytuacji, gdy potrafimy nimi umiejętnie obracać, w innym przypadku, radziłbym nie wykorzystywać takiej alternatywy finansowej.